Умови конфіденційності

Відправлення повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку нашою компанією Ваших персональних даних з метою обробки Вашого запиту. Ви користуєтеся правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Статті

поп.12наст.

Якщо Ви читаєте цю статтю, то швидше за все, Ви не уявляєте собі життя без інтернету. Можливо, інтернет у Вас вже підключений, але якість сервісу не влаштовує, і Ви просите поради у знайомих або колег по роботі. Ми постараємося в цій статті дати кілька порад, які допоможуть Вам з вибором інтернет-провайдера.

В Запоріжжі досить розвинений провідний інтернет і майже в кожному районі міста присутні локальні мережі. Зупинимося саме на цьому способі підключення. Провідний інтернет на сьогодні є найбільш доступним за ціною, має досить високу надійність і швидкість зв'язку. Недоліки провідного зв'язку - обриви кабелю і збої роботи обладнання під час грози.

Тож почнемо.

Крок 1

Вам необхідно визначитися, для яких цілей потрібен інтернет. Від цього буде залежати швидкість і, звичайно, вартість щомісячної оплати послуг.

Якщо Вам необхідно просто перевіряти пошту, переглядати сайти і спілкуватися в Skype, то швидкості 1-3 Мбіт / сек буде більш, ніж достатньо.

Для комфортної роботи в інтернеті, адміністрування сайтів цілком влаштує швидкість 5-10 Мбіт / сек.

Якщо ж Ви хочете регулярно завантажувати об'ємні файли, дивитися онлайн фільми, то Вам знадобитися швидкість не менше 12 Мбіт / сек. Швидкість 12 Мбіт / сек особливо популярна серед активних приватних користувачів і бізнесу.

Крок 2

Вибір інтернет-провайдера. У Запоріжжі представлено безліч провайдерів, кожен з яких навперебій пропонує майже космічну швидкість за мінімальні гроші, акції при підключенні з безкоштовним інтернетом на місяць чи півроку ... Як правильно орієнтуватися? На що слід звертати увагу:

  1. Дізнатися, який провайдер працює в Вашому районі. Провайдери Запоріжжя мають локальні мережі в кожному районі, найчастіше інформацію про себе вони розміщують поруч з під'їздами і на своєму сайті вказують адреси, де можливе підключення.
  2. Порівняйте тарифи у провайдерів, які представлені у Вашому районі. Зверніть увагу, дуже часто перед цифрою 40Мбіт / сек або 100 Мбіт / сек є невеликий прийменник «до». А це означає, що фактична гарантована швидкість буде нижчою, а заповітних 100 Мбіт / сек Ви можете взагалі ніколи не отримати. Винятком може бути тільки доступ до локальних ресурсів. Висновок - ціна за інтернет повинна бути реальною.
  3. Наявність цілодобової служби технічної підтримки є обов'язковим для солідного і надійного інтернет-провайдера. У оператора колл-центру Ви завжди зможете отримати консультацію, дізнатися причини зниження швидкості і при збоях зв'язку спробувати виправити ситуацію. До того ж наявність цілодобового колл-центру забезпечує високу швидкість реагування при виникненні серйозних пошкоджень в мережі провайдера. Несправності можуть бути у будь-якого провайдера, головне - як швидко він зможе їх усунути і відновити зв'язок.
  4. Сайт компанії. Живий сайт з інформацією, яка оперативно оновлюється - це обличчя будь-якої компанії. Подивіться новини, інформацію про компанію, відгуки існуючих клієнтів.
  5. Наявність акцій. Наприклад, відомий інтернет-провайдер компанія Експрес постійно проводить цікаві акції для постійних та нових клієнтів.

Крок 3

Підключення до інтернету. Після того, як Ви зробили вибір на користь одного з провайдерів, зв'яжіться з оператором його колл-центру і залиште свої дані для перевірки технічної можливості та підключення.

Сподіваємося, інформація в цій статті допоможе Вам у виборі надійного інтернет-провайдера в Запоріжжі!

поп.12наст.

Наші партнери:

Заявка на підключення
Ви можете заповнити тільки обов'язкові поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
ПРИМIТКА:

Переміщайте мітку на карті для більш точного зазначення адреси.

Широта:
Долгота:
Гаряча лінія
Ви можете звернутися з питанням, пропозицією або скаргою.
Контактна особа:*
Контактний телефон:
e-mail:*
Тема повідомлення:*
Текст повідомлення:*