Умови конфіденційності

Відправлення повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку нашою компанією Ваших персональних даних з метою обробки Вашого запиту. Ви користуєтеся правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Наша команда

Ми готові вирішувати завдання будь-якої складності. Ми - це команда професіоналів, яка займається улюбленою справою і отримує від цього справжнє задоволення.

Ми маємо сучасне обладнання, володіємо передовими технологіями і готові застосувати всі свої знання і вміння для вирішення поставлених перед нами завдань. В цьому ми бачимо запорука успіху.

Абонентській відділ:

Координати:
тел. +38(061) 280-26-22

Ви наш клієнт? Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші питання, допоможемо вирішити всі труднощі, які у Вас виникли.

Ви хочете стати нашим клієнтом? Зв'яжіться з нами і ми зробимо все можливе, щоб Ваше бажання здійснилося.

Вам потрібен зв'язок зі світом, але Ви не вирішили, кому довіритися? Зв'яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб Ви переконалися - наша компанія – саме те, що Вам потрібно.

Служба технічної підтримки:

Координаты:
тел.: +38(061) 280-26-26, +38(061) 213-41-80
e-mail: support@express.net.ua
skype: support.expressltd

У Вас питання щодо обладнання, проблеми зі зв'язком, щось не працює? Наші кваліфіковані фахівці цілодобово чекають Ваших звернень і готові вирішити Ваші проблеми, відповісти на Ваші питання.

Теннічний відділ:

Вам потрібна корпоративна мережа? Ми Вам її створимо. У Вас складне завдання? Ми допоможемо його вирішити. У Вас проблеми з вибором обладнання? Ми підкажемо оптимальне саме для Вас рішення.

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію - зверніться на гарячу лінію

Наші партнери:

Заявка на підключення
Ви можете заповнити тільки обов'язкові поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
ПРИМIТКА:

Переміщайте мітку на карті для більш точного зазначення адреси.

Широта:
Долгота:
Гаряча лінія
Ви можете звернутися з питанням, пропозицією або скаргою.
Контактна особа:*
Контактний телефон:
e-mail:*
Тема повідомлення:*
Текст повідомлення:*